به گزارش خبرنگار برنا، داریوش قنبری در نوزدهمین کنگره حزب مردم سالاری عنوان کرد:  ما از جمله احزابی هستیم که دارای عنوان رسمی هستیم، در خصوص مشکلات کشور همیشه حزب نظرات و دیدگاه‌های خود را به اشکال مختلف ابراز کرده است. مانند سایر احزاب صدای حزب ما نیز به خوبی شنیده نمی‌شود و این مشکل به مسأله قانون احزاب باز می‌گردد.

او افزود: در زمان انتخابات معمولاً از ما انتظار دارند که در عرصه انتخاباتی حاضر شویم به قول یکی از دوستان، ظاهراً ما پیمانکار انتخابات هستیم. باید در این نحوه فعالیت احزاب تجدید نظری صورت بگیرد.

قنبری ادامه داد:به هرحال برگزاری کنگره فرصت بسیار مناسبی است که ما ببینیم به چه شکلی می توانیم در فضای سیاسی کشور، مؤثر واقع شویم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: با توجه به انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، احزاب اصلاح طلب باید با برنامه منسجمی حرکت کنند تا مسائل و مشکلات گذشته را شاهد نباشیم و از اشخاصی که احساس تعهدی به برنامه‌های اصلاح طلبانه ندارند، حمایت نشود.

او خاطرنشان کرد: مسأله مطالبات انباشته شده مردم و وعده‌های عملی نشده و مشکلات اقتصادی بی‌شمار را پیش رو داریم که اینها منجر به مشارکت کم مردم در انتخابات سال ۹۸ شد.

قنبری در پایان گفت: مردم باید در نظر داشته باشند که تفاوت حضور و عدم حضورشان برای انتخابات تفاوت مجلس یازدهم با مجالس ادوار گذشته است. بنابراین احزاب باید مردم محور حرکت کنند و مسائل مدنظر مردم را در نظر داشته باشند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: