به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا، به نقل از ایرنا، برخی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از حمله اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم به ۲ خودروی سپاه پاسداران انقلاب اسلانی خبر داده اند.

در این خبرها، آمار ضد و نقیضی منتشر شده به طوری که برخی شهادت یک نفر، برخی شهادت سه نفر و برخی شهادت ۵ نفر از نیروهای سپاه را مدعی شده اند. همچنین در این کانالهای مجازی از مجروح شدن ۲ نفر و مفقودن شدن یک نفر و در برخی کانالها از مجروحیت سه نفر و مفقود شدن سه نفر خبر داده اند.

این در حالی است که برخی خبرگزاریها به نقل از محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، خبری در این زمینه منتشر کرده اند اما وی در تماس خبرنگار ایرنا گفت: «من با هیچ رسانه ای در این زمینه مصاحبه نداشته ام.»

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هنوز گزارشی از حادثه گفته شده به ما ارائه نشده و وقتی اطلاعاتی از یک حادثه وجود ندارد، چگونه به نقل از من مصاحبه ای را منتشر کرده اند.

مرعشی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل صادره، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور، مسوول ارائه اطلاعات و اخبار از مسائل امنیتی این منطقه است. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: