به گزارش برنا ، پایگاه اطلاع رسانی «العرب الآن» امروز (چهارشنبه) نوشت: گروه تروریستی داعش این افراد را ظهر دیروز (سه شنبه) آزاد کرد.  

بر اساس این گزارش، ۶۰ نفر از صحرانشین‌های حومه «سلمیه» چندی قبل برای جمع آوری گیاه کمیاب، اما پر ارزش «ترافل» به صحراهای حومه حماه در مرکز سوریه رفته بودند که گروه تروریستی داعش این افراد را ربود.  

 منابعی از روستای «السعن» با تایید آزادی ۵۴ نفر از این افراد گفتند که هنوز از سرنوشت ۶ نفر از افراد ربوده شده توسط داعش اطلاعی در دست نیست.  

در همین حال، پایگاه اطلاع رسانی «حزب بعث سوسیالیست عرب سوریه» اسامی کسانی که همچنان در اسارت تروریستهای داعش قرار دارد را منتشر کرد که آن‌ها دو برادر از طایفه «اسکاف»، دو برادر از طایفه «صطوف» و دو نفر دیگر از طایفه «الصالح» هستند. 

تروریستهای داعش به هنگام حمله به این گروه، موتورسیکلت‌های آن‌ها را به سرقت برده و تلفن‌های همراه آن‌ها را از بین بردند. این حمله موجب کشته شدن یک جوان به نام «ایمن عبظو» و زخمی شدن سه نفر دیگر شد. 

بر اساس این گزارش، گروه تروریستی داعش همچنین دیروز نیز در نزدیکی سد «تویزین» در ناحیه «عقیربات» به گروهی از ساکنان حومه شرق سلمیه حمله کردند.  

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: