«قاسم میرزایی نکو»، نماینده مجلس دهم، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا  در رابطه با عواملی که در بازگشت مردم به صندوق های رای تاثیر دارد، گفت: اگر به برگشت مردم به صندوق رای نیاز دارند باید از شیوه و روشی که شورای نگهبان تاکنون داشته صرف نظر کنند. انتخابات نیازمند تغییر روحیه و رویه در شورای نگهبان است اگر این اتفاق نیفتد در بر همان پاشنه قبلی خواهد چرخید.

او افزود: با حذف عده ای در مرحله تایید صلاحیت ها، مردم نیز که هشیار و آگاه هستند متوجه خواهند بود که انتخاب آنها چیز دیگری است و نتیجه، مطلوب نخواهد بود.

میرزایی نکو تاکید کرد: نباید پیش داوری کرد انشاالله رویه ها را تغییر بدهند و قطعا گفتگوهایی صورت می گیرد. شخصیت های مختلف اصلاح طلب و دبیران احزاب در شبکه کلاب هاوس صحبت می کنند و گفتگوهایی در جریان است و همه به نحوی مستقیم و غیر مستقیم گفتگو دارند؛ امیدواریم این گفتگوها پاسخ قابل قبولی به همراه داشته باشد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم در پایان گفت: من فکر نمی کنم رد صلاحیت به شکلی خاص باشد رده اول و دوم اصلاح طلبان را رد صلاحیت می کنند و رده سومی ها باقی می مانند و اگر رویه به همین شکل باشد، اتفاق ویژه ای نمی افتد. 8

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: