به گزارش برنا، عصر چهارشنبه کمیته اطلاع رسانی ستاد مرکزی محسن مهرعلیزاده علی تاجرنیا سخنگوی ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به خبر منتشر شده از سوی خبرگزاری فارس با بیان اینکه سوابق تحصیلی محسن مهرعلیزاده مشخص و قابل راستی آزمایی است و نیازی به تلاش برای اثبات آن نیست.

او گفت: آقای مهرعلیزاده فارغ التحصیل دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران است و فوق لیسانس مهندسی مکانیک خود را از دانشگاه تبریز اخذ کرده است. درباره مدرک دوم دکترای یشان از دانشگاه تیلبرگ هلند هم بارها خودشان عنوان کرده‌اند که از تز دکتراشان دفاع نکرده‌اند و برای همین در روزمه‌شان کلمه «نیمه تمام» در مقابل دکترای اقتصادشان قید شده است.

 تاجرنیا ادامه داد: آقای مهرعلیزاده فردی دانشگاهی با تحصیلات کلاسیک است و بدون شک این اخبار کذب با اهداف خاصی منتشر می‌شود و ما آن را فرار رو‌به جلو می‌دانیم‌. ای‌کاش با صداقت و شفافیت با مردم صحبت شود و درباره خیلی از ابهامات توضیح داده شود نه اینکه با تشویش اذهان عمومی اصل ماجرا که در مناظره مطرح شد را بصورت مجهول رها کنیم.

 

 آقای مهرعلیزاده بارها عنوان کرده‌اند دکترای مالی از دانشگاه تهران دارند و دکترای دوم ایشان در مرحله دفاع از تز دکترا نیمه تمام مانده است.

سوابق تحصیلی

دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران ؛ ۱۳۸۸

دکترای مهندسی اقتصاد از دانشگاه تیلبرگ هلند (در حال اتمام)

فوق لیسانس مهندسی مکانیک (گرایش طراحی نیروگاه­ها) از دانشگاه تبریز (محل تحصیل دانشگاه صنعتی شریف)؛ ۱۳۵۷الی ۱۳۶۲

لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز ؛۱۳۵۳ الی ۱۳۵۷

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: