نماینده مردم ایرانشهر در مجلس:

کسی که در مورد او صحبت می‌کنیم برای عبور از چالش‌های کشور، برنامه دارد/ مگر وزرای قبلی سابقه وزارت داشتند؟

کسی که در مورد او صحبت می‌کنیم برای عبور از چالش‌های کشور، برنامه دارد/ مگر وزرای قبلی سابقه وزارت داشتند؟

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس در موافقت با وزیر پیشنهادی وزارت علوم گفت: کسی که در مورد او صحبت می کنیم برای عبور از چالش های کشور، برنامه دارد.

به گزارش برنا، عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس، در موافقت با وزیر پیشنهادی وزارت علوم گفت: مجلس ما در برهه ای حساس برای تصمیم گیری قرار دارد و می طلبد گرفتار احساسات نشویم و با منطق و عقلانیت برای آینده کشور تصمیم بگیریم.زلفی گل شخصی دارای تجربه و روحیه ای تحول گراست. او کسی  است که نیازهای عالی و نیازهای دانشگاهی را به خوبی می شناسد و درک می کند.کسی که در مورد او صحبت می کنیم برای عبور از چالش های کشور، برنامه دارد.

وی افزود: بزرگترین چالش ما تولید علم است، علمی که منجر به فناوری و خلاقیت شود. آقای زلفی گل در برنامه خود تبیین کرده است که دنبال علمی است که کارآمدی داشته باشد تا زمینه اقتدار کشور فراهم شود. مقالات علمی او  تبدیل به اختراع شده است و این نشان می دهد این ظرفیت نخبه علمی کشور، می تواند سکان‌دار وزارت بزرگ علوم باشد.

درخشان ادامه داد: جامعه علمی ایشان را به عنوان نخبه علمی تلقی می کند و جامعه فرهنگی به عنوان فرهنگ مدار می شناسد پس مشخص است که او، جایگاه ویژه ای دارد. آقای زلفی گل چالش های عمده تولید علم و ساختار دانشگاه های کشور را به خوبی می شناسد.

وی افزود: با اطمینان می گویم با توجه به شناختی که از او دارم ایشان توانمندی مدیریت جامعه علمی و تحقیقاتی کشور را دارد. مگر وزرای قبلی سابقه وزارت داشتند؟ مگر ایشان سرباز نظام نبوده اند؟  او تنها شخصیتی است که جوایز بین المللی ارزشمندی داشته است و ما باید به او افتخار کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده