به گزارش برنا، اخبار مهم گروه سیاسی خبرگزاری برنا به این شرح است:

یک چهره سیاسی اصولگرا:

ساختار اجرایی کشور با قوانین احزاب تناسبی ندارد/ همه مسئولین افتخار می‌کنند به هیچ گروهی وابستگی ندارند درحالیکه با کمک همین گروه‌ها بالا آمدند/ هر کسی بر سر کار بیاید با بَه بَه می‌آید و با اَه اَه می‌رود

یک چهره سیاسی اصولگرا عنوان کرد: همه روسا، مدیران و مسئولین کشور ما افتخار می‌کنند به هیچ حزب و گروهی وابستگی ندارند درحالیکه اکثر آنها با کمک همین گروه‌ها بالا آمده‌اند اما ادعای مستقل بودن دارند درحالیکه مستقل نیستند.

*******

یک چهره سیاسی اصولگرا:

جامعه حساسیتی به مذاکره ندارد چون اساسا مذاکره تاثیری ندارد/ دولت ابزار است تحول باید در واقعیت‌های بیرونی اتفاق بیفتد

یک چهره سیاسی اصولگرا تاکید کرد: جامعه ما دیگر نسبت به مقوله مذاکره واکنش خاصی نشان نمی‌دهد و انجام شدن یا نشدن مذاکره چندان برای جامعه اهمیت ندارد.

*********

یک کارشناس مسائل بین الملل :

ایران ناظر منفعل در موضوع همسایگان نخواهد بود/ موضوع آذربایجان را باید منطقی پیگیری کرد نه احساسی/ بایدن باید نشان دهد متفاوت از دولت ترامپ می‌خواهد وارد گفتگو با ایران شود

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: باید اتفاقات در جمهوری آذربایجان را دور از احساسات و منطقی پیگیری کرد و البته همه باید بدانند ایران ناظر منفعل در موضوع همسایگان نخواهد بود.

********

نماینده پیشین مجلس:

اسرائیلی‌ها شبانه از منطقه اقلیم فرار کردند/ کدورت قابل برطرف شدن است/ آذربایجان فریب قول‌های پوچ را خورد

نماینده پیشین مجلس گفت: متاسفانه آذربایجان در این چارچوب، فریب قول‌های پوچ و بی‌مورد اسرائیل و حمایت‌های بی‌پشتوانه آمریکا را می‌خورد و در منطقه مسیری را طی می‌کند که در حقیقت دودی به پا می‌کند که این دود به چشم مردم آذربایجان می‌رود و نفعش برای اسرائیل و آمریکاست.

*********

توسط رئیس دفتر رئیس جمهور پیگیری شد؛

دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان کوهرنگ

رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه به نمایندگی از طرف آیت الله رئیسی درتماس تلفنی با استانداران خوزستان و چهارمحال و بختیاری آخرین وضعیت زلزله در شهرستان کوهرنگ را پیگیری کرد.

**********

مدیران متخلف در استان فارس توسط وزارت اطلاعات دستگیر شدند

با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات فارس، چند نفر از مدیران کل متخلف در این استان دستگیر شدند.

**********

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: