به گزارش برنا، از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در پیامی با تبریک هفته بسیج به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران، بسیجیان انقلابی و عزیز کشور، بسیج را نماد اقتدار ملی، بصیرت، آگاهی، اخلاص و ایثار در کشور عنوان کرد و نوشت: این نیروهای ارزشمند و خدوم که روزگاری با لباس رزم به دفاع جانانه و قهرمانانه از خاک میهن عزیز ایران اسلامی در برابر دشمن بعثی صدام پرداختند و با دلاوری و شجاعتی مثالزدنی برگ زرینی را در تاریخ مقاومت این سرزمین رقم زدند.

وزیر کشور عنوان کرد: بسیج امروز هم با همان انگیزه و ایمان درونی در آوردگاه جنگ فرهنگی و روانی دشمن، مبارزه با بیماری کرونا و تحریم‌های ظالمانه دشمن کمر همت بسته‌ و به سهم خود نقش‌آفرینی موثری در دفاع و پایداری کشور در طول تاریخ چهار دهه‌ای انقلاب شکوهمند اسلامی ایفا کرده‌ است.

وحیدی در این پیام خاطرنشان کرد: وقتی سخن از بسیج است تداعی‌گر این موضوع به ذهن و اندیشه آدمی است که کار و تولید و پیشرفت کشور نیازمند بسیج واقعی و حرکت از درون و رهایی از وابستگی و اتکای به بیرون است. راز بقا و ماندگاری بسیج در داشتن روحیه مردمی، انقلابی و خودشکوفایی است.

وزیر کشور تصریح کرد: تجربه مبارزه با بیماری کرونا در طی دو سال اخیر کارآمدی و اثرگذاری نهاد ارزشمند بسیج را در تقویت خدمات‌رسانی به مردم به صورت مشخص تر در طرح شهید سلیمانی و غربالگری بیماران کرونایی نشان داد و امید بر این است که این تجربه موفق در سایه توجهات به بیانات حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معزز کل قوا، بتواند افق‌هایی جدید در راستای عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بگشاید.

وحیدی یادآور شد: ایران عزیز اسلامی بیش از هر دوران تاریخی به همدلی، هم افزایی و تلاش واحد برای عبور از تنگناهای تحریمی و مشکلات معیشتی و اقتصادی نیاز دارد و این مهم در گرو یکدلی و بسیج امکانات و منابع کشور است.

وی در این پیام با تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان انقلابی، جان برکف و مبارز در سراسر کشور و به خصوص در مجموعه ستاد و صف وزارت کشور، آرزوی صحت و سلامتی و توفیقات الهی در مسیر تعالی اسلام و کشور و خدمت صادقانه به مردم عزیز ایران اسلامی از درگاه ایزد منان خواستار شد.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: