به گزارش برنا؛ مرد سالخورده ای در شهر سالتا در کشور آرژانتین ادعا می کند که پاسپورت او جعلی بوده و از سوی گشتاپو در روزهای آخر جنگ صادر شده و او رهبر سابق نازی ها آدولف هیتلر است. او ادعا می کند که دیکتاتور معروف آلمان آدولف هیتلر است که در 80 سال گذشته مخفی شده است.

این مرد در مصاحبه با روزنامه دست راستی «ال-پاتریوت»، یک تبعه سابق آلمان می گوید که در سال 1945 با پاسپورتی به نام هرمن گونتربرگ از آلمان به آرژانتین مهاجرت کرده است.

او ادعا می کند که پاسپورت او جعلی بوده و از سوی گشتاپو در روزهای آخر جنگ صادر شده و او رهبر سابق نازی ها آدولف هیتلر است.

آدولف-هیتلر

او می گوید بعد از آنکه سرویس جاسوسی اسراییل در سال گذشته به سیاست تعقیب مجرمان جنگی نازی خاتمه داد تصمیم گرفته که از مخفیگاه خارج شود. او می گوید:«من برای جرائمی سرزنش شده ام که هرگز انجام نداده ام. به همین دلیل بیش از نیمی از عمر خود را در مخفیگاه گذرانده ام و به این ترتیب مجازات شده ام».

این مرد کهنسال می گوید قصد دارد تا شرح حال خود را بنویسد و تصویر عمومی خود را مجددا برقرار کند. او می گوید:«من به عنوان مردی بد معرفی شده ام زیرا جنگ را باخته ام. وقتی مردم با داستان زندگی من آشنا شوند نظر آنها عوض خواهد شد». او می گوید که کتاب او با عنوان «آدولف هیتلر» در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: