هلاکت ۷ صهیونیست طی تیراندازی در قدس

هلاکت ۷ صهیونیست طی تیراندازی در قدس

منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، در پی تیراندازی در شمال قدس اشغالی، ۷ صهیونیست به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری برنا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ۷ شهرک نشین در پی تیراندازی در منطقه «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس به هلاکت رسیدند.

منابع صهیونیستی اعلام کردند، که در این تیراندازی ۱۲ نفر نیز زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، پلیس صهیونیستی یکی از عاملان این تیراندازی را کشته و جستجو برای یافتن عاملان دیگر ادامه دارد.

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، راه‌های ارتباطی اصلی شهر قدس توسط نیروهای پلیس بسته شده و نیروهای نظامی حضور گسترده‌ای در این شهر دارند.

در پی این حمله، بانگ «الله اکبر» از بلندگوهای مساجد شهر جنین واقع در کرانه باختری پخش و مردم این شهر با حضور در خیابان‌ها به شادی پرداختند.

این حمله در حالی انجام شده که کرانه باختری رود اردن روز پنجشنبه شاهد یورش ارتش رژیم صهیونیستی به شهر جنین و جنایت آفرینی جدیدی بود که در جریان آن ۱۱شهروند فلسطینی شهید و دستکم ۲۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده