به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در پی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن انگیز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی این مصیبت جانسوز را به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح  تسلیت گفت.

متن پیام روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان

 مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح

ضایعه درگذشت برادر گرانقدر جنابعالی پاسدار سرافراز سپاه اسلام مرحوم علیرضا دهقان و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن‌انگیز، موجب تأثر و تألم پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان جنابعالی در این نهاد انقلابی گردید.

بی‌تردید مجاهدت‌های خالصانه آن برادر مومن، انقلابی و ولایت‌مدار در دوران حضور در سپاه و پس از بازنشستگی، در تداوم راه نورانی برادر شهیدش-  شهید گرانقدر بهرام دهقانی پوده - در عرصه‌های دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، الگویی الهام‌بخش برای نسل‌های جوان شیفته فرهنگ و ارزش‌های دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصیبت جانسوز را به جنابعالی و بازماندگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با اولیا و و شهدا و برای سایر داغدیدگان پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می‌نماید.