به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری»، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز در مراسم تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده «مجید ریاضتی» از شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امروز نیروی زمینی به حضور یکی از شهدای گرانقدرِ خودش مزیّن و نورانی شده است.

وی ادامه داد: شهید ریاضتی امروز ستاد نیروی زمینی ارتش را با حضور خود نورانی کرد و جلوه دیگری به این مکان مقدس داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر اینکه شهدا ناظر بر اعمال ما هستند، گفت: ما امروز آمده‌ایم تا بار دیگر با آرمان‌های عظیم و والای شهدا تجدید میثاق کنیم.

امیر حیدری با بیان اینکه «شهادت هنر مردان خداست»، افزود: این عزیزان در راستای تبعیت از مکتب، امام و رهبرشان وارد عرصه نبرد حق علیه باطل شدند و به ما درس ولایتمداری دادند. ما نیز در امتداد راه شهدا و در مسیر نورانی ولایت، تا نیل به پیروزی و شهادت حرکت خواهیم کرد.

وی همچنین خطاب به دشمنان تأکید کرد: دشمنان اسلام به گوش باشید؛ ما ادامه‌دهنده راه شهدا هستیم و روی پای خود ایستاده‌ایم. امروز تجهیزات، تاکتیک‌ها و تکنیک‌های نبرد ما کاملا بومی است و این آمادگی در ارتش جمهوری اسلامی وجود دارد تا به هر حرکت احمقانه دشمن در هر سطح و مقیاس در عرصه‌های مختلف زمینی، هوایی و دریایی پاسخ دهیم و طومار زندگی ننگین متجاوزان را درهم بپیچیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: