به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، معاون رییس جمهوری به همراه عنایت الله رحیمی استاندار فارس در سفر به شهرستان رستم از پروژه بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان رستم بازدید و در جریان مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.این بیمارستان ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در زمینی به مساحت سه هکتار در زیربنایی به مساحت ۶ هزار متر مربع در حال احداث است.

امیری در جریان بازدید از این بیمارستان اظهار داشت : ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانوارهای روستایی و ارتقاء سطح بهره‌وری از منابع آب و خاک به عنوان اولویت‌های عمرانی و اجرایی دولت در دوره یازدهم و دوازدهم و به ویژه  در یک‌سال اخیر پیگیری شده است.

وی با اشاره به خدمات دولت در حوزه سلامت افزود: همه تلاش‌ها در مجموعه دولت بهبود خدمات سلامت ، کاهش پرداخت‌ها از جیب مردم و بهبود شرایط ارائه خدمات دراین حوزه است که با سرمایه گذاری و حمایت مناسب دولت دنبال شده است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری همچنین در بدو ورود به شهرستان رستم به همراه عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس با حضور در گلزار شهدای رستم به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

بازدید از محور ارتباطی مصیری- بابامیدان، سفر به شهرستان ممسنی و شرکت در همایش حقوق شهروندی، بازدید از موزه و کلینیک در دست احداث نورآباد، سفر شهرستان سپیدان و حضور در مراسم کلنگ‌زنی شهرک صنعتی گیاهان دارویی در بخش بیضا و سفر به شیراز به منظور شرکت در جلسه شورای اداری استان فارس از دیگر برنامه‌های معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در سفر یک روزه  به استان فارس است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: