به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری برنا، به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، روزنامه صهیونیستی "اسرائیل هیوم" رصد و انعکاس مطالب خود در رسانه‌های وابسته به مقاومت اسلامی نُجَباء را مورد توجه قرار داد.

این روزنامه در گزارشی نوشت: نُجَباء یک گروه شبه‌نظامی شیعه عراقی است که به‌خاطر همکاری فزاینده با ایران، به‌ویژه در پروژه ناامن‌سازی مرز شمالی اسرائیل، نامش بر سر زبان‌ها افتاده است.

اسرائیل هیوم ادامه داد: آن‌ها در حوزه رسانه‌ای هم فعال بوده و کلیپ‌هایی با مضامین تهدیدآمیز علیه ما منتشر می‌کنند.

منبع صهیونیستی ضمن اشاره به حساب‌ها و صفحات جنبش نُجَباء در شبکه‌های اجتماعی، افزود: بعد از حملات هوایی اسرارآمیز به برخی پایگاه‌های سازمان حشد شعبی عراق، این گروه برای روحیه بخشیدن به اعضای خود، در حساب توییتری‌اش مطلبی را به نقل از "اسرائیل هیوم" به اشتراک گذاشت که ما در آن توضیح داده بودیم چطور شبه‌نظامیان شیعه به تهدیدی علیه اسرائیل تبدیل شده‌اند.

به‌ نوشته روزنامه اسرائیلی، این مطلب از رسانه‌های نُجَباء به تعداد زیادی از پایگاه‌های خبری فارسی‌زبان در ایران نیز راه پیدا کرد و انقدر بازنشر شد که حتی در رسانه‌های اپوزیسیون جمهوری اسلامی هم بازتاب یافت.

اسرائیل هیوم همچنین با نقل قول از گزارشی که اندیشکده اورشلیم منتشر کرده است، خاطرنشان ساخت: جنبش نُجَباء پیش‌تر نیز در حساب توییتری خود کلیپی قرار داده بود که در آن، نیروهای شبه‌نظامی شیعه تصاویر رهبر ایران را در دست داشتند و پشت سرشان نوشته شده بود «اگر به ما حمله کنید، ما نیز به عمق اسرائیل حمله خواهیم کرد».

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: