به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار محمد قنبری بیان کرد: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی زاهدان محل دپوی مقادیری قابل توجه داروی قاچاق، در یک انبار باربری در مرکز استان شناسایی شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از این محل تعداد 216 هزار عدد انواع قرص و کپسول فاقد مجوز های قانونی حمل و باربری، به ارزش چهار میلیارد ریال کشف شد.

به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، در این رابطه ضمن توقیف یک دستگاه سواری پراید، یک فرد متخلف که قصد قاچاق و  انتقال غیر قانونی این محموله دارویی به کشور پاکستان را داشت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

قنبری از دستگیری زورگیران مسلح در سراوان خبر داد و اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان، چهار نفر اعضای یک باند حرفه ای سرقت مسلحانه، که با تهدید سلاح گرم در محورهای فرعی بخش جالق این شهرستان، اقدام سرقت مسلحانه موتورسیکلت، تلفن همراه و وجه نقد از شهروندان می کردند، شناسایی و متهمان طی چند عملیات هماهنگ و ضربتی دستگیر شدند.

وی گفت: در این رابطه ضمن کشف 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، تعداد یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد به همراه مقادیری مهمات جنگی در بازرسی از مخفیگاه سارقان کشف شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این سارقان تا کنون به 9 فقره سرقت مسلحانه، شامل 4 فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و 5 فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه در سطح شهرستان سراوان اعتراف کرده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: