به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ محمود سعادتی اظهارداشت: کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر با حضور در صحنه‌های سرقت به جمع آوری سرنخ‌های موجود پرداخته و با تلاش و پیگیری مستمر خود سارقان را که پنج جوان ٢٠ تا ٢٢ساله بودند و به وسیله سه دستگاه موتورسیکلت در محلات خلوت و حاشیه‌ای شهر با تهدید، اقدام به سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه از شهروندان عبوری می‌کردند، شناسایی شدند.

وی تصریح کرد: سرانجام با شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی قضائی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر پنج سارق عضو این باند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: در این عملیات ضمن توقیف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان ١٣ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و چند قبضه سلاح گرم و سرد کشف شد.

وی ادامه داد: متهمان که پس از انتقال به پلیس آگاهی و رو به رو شدن با ادله و مستندات محکم پلیس چیزی برای کتمان نداشتند در بازجویی‌های تکمیلی به ٢۵ فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه در شهرستان ایرانشهر اعتراف کردند.

سرهنگ سعادتی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای پلیسی، از تردد بی‌مورد در نقاط خلوت و حاشیه‌ای شهرها بویژه در ساعات پایانی شب خودداری و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعا با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: