به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار محمد قنبری بیان کرد: با تلاش و هوشیاری کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان عاملان قتل مردی 44 ساله در جاده خاش-زاهدان در خردادماه سال جاری در کمتر از 20 روز از وقوع جنایت شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی جزئیات این جنایت مشخص شد مردی جوان با همدستی همسر مقتول نقشه این جنایت را کشیده و مقتول به ضرب 2 گلوله کلت کمری به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان قتل جوان سربازی نیز خبر داد و گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی  سرباز، متهم به قتل جوان 36 ساله را که با ضربات چاقو از ناحیه گردن و کمر در 9 خردادماه سال جاری در حاشیه رودخانه روستای "نوبند" بخش "پارود" این شهرستان به قتل رسیده بود، در کمتر از 24 ساعت شناسایی کردند.

قنبری اضافه کرد: ماموران پلیس در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از روستاهای این شهرستان متهم را دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی کردند.

وی در ادامه از پلمپ انبار احتکار خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان زابل یک انبار لوازم خانگی احتکار شده در شهر زابل شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمپ شد.

این مقام ارشد نظامی با اشاره به تشکیل پرونده برای متخلف، تصریح کرد: در این رابطه 51 دستگاه یخچال فریزر، 51دستگاه کولر آبی و 18 دستگاه اجاق گاز طرح فر به ارزش تقریبی 3 میلیارد ریال کشف و یک فرد متخلف دستگیر و به مقام قضائی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: