به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی، مرزبانان این فرماندهی از فعالیت باند قاچاق مواد مخدر در منطقه میرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله مواد مخدر و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده برای انتقال محموله به کشور مشخص شد و مرزبانان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادم خدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که خود را در محاصره می‌دیدند و توان مقابله با مأموران را نداشتند از محل متواری و مرزبانان در پاکسازی منطقه ۴۸۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در ارتفاعات دهانه "کدک" جاساز شده بود را کشف کنند.

وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی سیستان و بلوچستان اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از استان احساس امنیت و آرامش کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: