به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در اسفند ماه سال 97 و در پی قتل جوانی 38ساله در یکی از محلات سراوان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با برسی های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یکی از هم محلیان این جوان، به دلیل اختلافات قبلی، پس از مشاجره لفظی، با او درگیر و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده و سپس از طریق مرزهای شرقی، به کشور همسایه گریخته است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که در صدد دستگیری، این قاتل فراری بودند چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان دریافت و شناسایی محل اختفاء و دستگیری او  را دستور کار خود قرار دادند.

سردار طاهری بیان کرد: سرانجام با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از 2 سال فرار دستگیر شد.
وی با اشاره به اعتراف متهم 27 ساله به این جنایت خاطر نشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: