به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار “احمد طاهری”فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال ۹۸ در پی قتل مسلحانه جوانی ۲۰ ساله در یکی از محلات حومه شهر زاهدان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او  افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده تخصصی خود عاملان این جنایت را که ۳ تن از دوستان این جوان بوده و به دلیل اختلافات قبلی، با شلیک چند گلوله سلاح کمری این جوان را به قتل رسانده بودند شناسایی و مشخص شد، متهمان پس از ارتکاب به قتل به کشور افغانستان گریخته اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که به طور جد، درصدد دستگیری قاتلان بودند چند روز قبل از حضور مجدد قاتلان در سطح استان مطلع و تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاهشان آغاز کردند.

سردار طاهری بیان داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی پلیس مخفیگاه قاتلان در یکی از محلات شهر زاهدان شناسایی و روز گذشته متهمان با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها یک قبضه سلاح کمری به همراه ۲۸ فشنگ جنگی کشف شد.

او  با اشاره به اعتراف متهمان به جنایت ارتکابی خاطر نشان کرد:عاملان این جنایت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: