به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری اظهار کرد: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، با جدیت، در نقاط مختلف استان به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی استان، با شناسایی و تخریب 3 محل دپوی سوخت و در بازرسی از 7 دستگاه تریلی سوخت کش و 13 دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، 138 هزار و 160 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: این مقدار سوخت کشف شده شامل 108 هزار و 80 لیتر گازوئیل،3 هزار و 860 لیتر بنزین،25 هزار لیتر قیر  و یک هزار و 220لیتر سایر فرآورده های نفتی بوده که در شهرستان های، نیکشهر، ایرانشهر، زاهدان، خاش و سراوان کشف شدند.

سردار طاهری با اشاره به توقیف 20 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 باند قاچاق سوخت منهدم و 39 فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با تأکید بر اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده در جهت مبارزه با قاچاقچیان سوخت ، تصریح کرد: یکی از رسالت های نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار با افرادی که بخواهند منابع و منافع ملی را به تاراج ببرند قاطعانه برخورد می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: