به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار محمد ملاشاهی با اعلام خبر کشف محموله سنگین مرفین و شیشه در استان سیستان و بلوچستان، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای تشدید مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله از منطقه مرزی تگور به داخل کشور مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان افزود: مرزداران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مأموران، سوداگران مرگ عرصه را بر خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن خودرو و محموله از محل گریختند.

وی تصریح کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند در پاکسازی منطقه، ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و کشف دو دستگاه بیسیم، 771 کیلو و 800 گرم مرفین  و 31 کیلو و 900 گرم شیشه را کشف کنند.

این مقام انتظامی از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و حمایتهای همیشگی مرزداران عزیز تقدیر و خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری متهمان و رابطین آنها به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: