به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ مرتضی جوکار اظهار داشت: در 48 ساعت اخیر عملیات تکاوران انتظامی سیستان و بلوچستان در طرح مبارزه با قاچاق سوخت که  با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با جدیت، در نقاط مختلف استان به اجرا درآمد، پلیس استان موفق به کشف سوخت‌های قاچاق و خارج از عرضه توزیع شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره انهدام یک باند قاچاق تهیه و توزیع سوخت و فرآورده‌های نفتی افزود: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده‌های عملیاتی استان، با شناسایی متخلفان و در بازرسی از چهار دستگاه تریلی سوخت‌کش و اتوبوس دارای باک اضافی، 87 هزار و 15 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع از نوع گازوئیل، بنزین و نفت سفید را کشف کردند.

وی با بیان اینکه این مقدار سوخت کشف شده در شهرستان زاهدان و شهرستان سیب و سوران بوده، عنوان کرد: در این رابطه یک دستگاه اتوبوس و سه دستگاه تریلی سوخت‌کش توقیف و 6 نفر متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ جوکار با تأکید بر اجرای مستمر طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده جهت مبارزه با قاچاقچیان سوخت، تصریح کرد: یکی از رسالت‌های نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار با افرادی که بخواهند منابع و منافع ملی را به تاراج ببرند، قاطعانه برخورد می‌کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: