به گزارش خبرگزاری برنا، سردار احمد طاهری اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان و شهرستان "سراوان" با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق مرزی استان به شهرستان سراوان داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه روز گذشته تکاوران پلیس، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه بین شهرستان "سراوان به خاش"، اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه خودروی تویوتا و یک دستگاه سواری 405 در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند، روئیت و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند.

وی بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه، قاچاقچیان که با آتش پرحجم تکاوران پلیس روبرو شده و تاب تحمل در برابر مقاومت و ایستادگی ماموران انتظامی را نداشتند، ماموران انتظامی ضمن توقیف خودروی قاچاقچیان و دستگیری 2 تن از آنان، موفق به کشف یک تن و 48 کیلو گرم تریاک در بازرسی از خودرو قاچاقچیان شدند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه در این عملیات 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهملات جنگی از سوداگران مرگ کشف شد، بر عزم جدی پلیس استان سیستان و بلوچستان در برخورد با قاچاق مواد مخدر تأکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس بگذارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: