آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان سیستان و بلوچستان تا ۴ خرداد ۱۴۰۰

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان سیستان و بلوچستان تا 4 خرداد 1400

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و ۴ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا ، سیدمحمد هاشمی شهری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری جدید در استان سیستان و بلوچستان، ۲۶ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان ۴ مورد فوتی نیز ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۱۰۴ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص آخرین وضعیت و آمار بیماران بستری در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری در سه شهرستان استان سیستان و بلوچستان، زاهدان ۶۳ نفر، زابل ۸ نفر و ایرانشهر ۳۳ نفر بوده است.

هاشمی شهری با اشاره به تعداد بیماران بستری جدید در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های استان گفت: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری جدید در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان زاهدان ۱۸ نفر، شهرستان ایرانشهر ۷ نفر و شهرستان زابل یک نفر بوده است.

وی تاکید کرد: تجمع در فضاهای سرپوشیده به خصوص رستوران‌ها، جلسات انتخاباتی و مراسم عروسی و سوگواری بسیار پرخطر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

    اخبار برگزیده