به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی سرقت های مسلحانه و به عنف و همچنین قتل ورزشکار و بوکسور معروف خاشی دستگیری سارقان و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل قتل و مکان های سرقت مسلحانه و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد که چند فرد مسلح ناشناس با سر و صورتی پوشیده به وسیله ۲دستگاه سواری پژو پلاک مخدوش ۴۰۵، با تهدید سلاح گرم،اقدام به سرقت مسلحانه  و از محل متواری شده اند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: سرانجام تیم رسیدگی کننده به پرونده در نتیجه تحقیقات علمی و تخصصی خود سرنخ هایی از سارقان به دست آورده و هویت آنها مشخص شد.

وی خاطر نشان کرد: پس از یک ماه تلاش شبانه روزی پلیس، محل اختفای سارقان در یکی از روستاهای حومه شهر خاش شناسایی و عصر روز گذشته پس از هماهنگی قضائی، تیم پلیس آگاهی شهرستان خاش، با همکاری سایر یگان های عملیاتی، طی یک عملیات ضربتی و منسجم ، وارد مخفیگاه سارقان شده وهر ۶ فرد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در بازجویی های به عمل آمده یک فقره قتل رخ داده در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۳، تعداد ۷ فقره سرقت مسلحانه، ۳ فقره سرقت به عنف، ۹ فقره سرقت سیم و کابل و ۳ هزار متر سیم و کابل کشف شد.

سردار طاهری در خاطرنشان کرد: دراین رابطه، پرونده تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: