پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در پی کسب مدال بوکسور استان در آسیا

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان در پی کسب مدال بوکسور استان در آسیا

ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با صدور پیامی کسب مدال نقره دانیال شه بخش بوکسور المپین استان را در رقابتهای آسیایی تبریک گفت .

به گزارش خبرگزاری برنا ، در این پیام آمده است : 

موفقیت پشت موفقیت با هنرنمایی ورزشکاران غیرتمند استان سیستان و بلوچستان در میادین مهم بین‌المللی، بعد از کسب اولین سهمیه المپیک تاریخ ورزش استان، این بار شاهد کسب مدال ارزشمند نقره قهرمانی آسیا در دبی امارات توسط بوکسور ملی پوشان استان بودیم.

قرار گرفتن بر سکوی دوم بوکس بزرگسالان آسیا در وزن 60 کیلوگرم توسط قهرمان دلیر ورزش استان «دانیال شه بخش» که برای اولین بار در تاریخ بوکس کشور توسط یک سیستان و بلوچستانی محقق شده مایه ی افتخار و سربلندی ورزشکاران کشورمان بویژه جوانان عزیز استان است که استحقاق قرار گرفتن بر فراز رفیع ترین قله های افتخار را دارند.

 اینجانب ضمن قدردانی از حمایت های ریاست فدارسیون بوکس ایران، کادر فنی تیم ملی، مربیان، هیات بوکس استان و اعضای خانواده پرتلاش ورزش بوکس سیستان و بلوچستان، این موفقیت بزرگ را که  موجب خوشحالی و شعف مردم ایران بویژه هموطنان ورزش دوست سیستان و بلوچستان شده است ارج نهاده و برای این عزیزان از درگاه ایزد منان عزت و سربلندی مسئلت دارم.

ادهم کرد زابلی

مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیستان و بلوچستان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیستان و بلوچستان

    اخبار برگزیده