به گزارش خبرگزاری برنا ، حسن کیخا اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی خود 4 شرور مسلحی را که با شرارت های سریالی خود، باعث سلب آسایش و امنیت شهروندان در سطح شهرستان "ایرانشهر " شده بودند شناسایی و دستگیری آنها را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با توجه نامعلوم بودن محل پاتوق و اختفاء این اشرار تلاش گسترده ای برای به دام انداختن آنها آغاز شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه در نتیجه یک سری تحقیقات گسترده ، مخفیگاه این اشرار در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی شد.

کیخا بیان کرد: در نهایت صبح روز گذشته مأموران پلیس امنیت عمومی و یگان امداد شهرستان در قالب چند تیم عملیاتی پاتوق این اشرار را محاصره و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه  هر 4 نفر آنها را دستگیر کردند.

وی با اشاره به کشف 2 قبضه کلت کمری ، یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهات جنگی در بازرسی از مخفیگاه متهمان بیان داشت: حمل سلاح گرم، سرقت مسلحانه، قدرت نمایی با سلاح، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری های متعدد منجر به جرح با شهروندان، از جمله شرارت های این اشرار است که در دستگاه های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به معرفی متهمان به دستگاه قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیر قانونی، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: