به گزارش خبرگزای برنا ، عبدالله امیریان با اشاره به فعالیت ۲۰۳ شرکت  که در حال تولید و ارائه خدمات  هستند اظهار داشت : این تعاونی ها در حوزه های مسکن،مصرف،تعاونی های صید و صیادی ، مرزنشینان مشغول هستد.

وی در خصوص جذب نیروی جدید برای کارگاها و تعاونی ها گفت: کارگاهها، تعاونی ها، پیمانکارانی که در جذب نیروهای جدید پیش قدم شوند ۳۰ درصد از حقوق و مزایای متعلق به کارگران جدید از طریق وزارت تعاون به آنان پرداخت می شود و لازم است در این خصوص صاحبان مشاغل و صنایع از این فرصت طلایی استفاده نمایند.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار  اظهار نمود: اقتصاد تعاونی یکی از مولفه های اصلی تحقق عدالت اجتماعی است که می‌تواند  باعث پیشرفت جامعه و کشور گردد.

رحمدل بامری افزود:  ما به عنوان مسئولین و خدمتگزارانی که توفیق خدمت نصیب ما شده موظف و مکلفیم این مشکلات را شناسایی و در حل آن  در حد توان مدیریت خود کوشا باشیم و مسائل و مشکلاتی که در سطح استان و یا کشور نیاز به پیگیری داشته باشد را به جد پیگیری کنیم.

وی با اشاره به پتانسیل های بالقوه شهرستان خواستار تحقق اهداف توسعه پایدار در همه ی ابعاد گردید و گفت: همه ی دستگاهای اجرایی شهرستان مکلف به همکاری با اداره تعاون شهرستان در راستای تحقق اهداف بخش تعاون می باشند.

 

 

 

خبرنگار: مهدی عامری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: