به گزارش خبرگزاری برنا ، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی اظهار داشت: در پی ربایش ۲ کودک خردسال در شهر زاهدان با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم‌هایی از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد این ۲ کودک به همراه والدین‌شان داخل خودرو بودند که سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ با تهدید سلاح کلاش و با استفاده از اسپری فلفل و شوکر آنها را گروگان گرفته و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه متهمان با خانواده آنها تماس گرفته و برای رهایی فرزندشان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مطالبه کردند.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده این ۲کودک خردسال با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم‌ربایی آغاز کردند.

سرهنگ ملاشاهی افزود: کمتر از ۲۴ ساعت از زمان گزارش گروگانگیری، آدم‌ربایان با تنگ شدن عرصه برخود و اطلاع از شناسایی‌شان توسط پلیس، افراد ربوده شده را ساعت ۱۷ عصر روز گذشته به صورت صحیح و سالم آزاد در مسجدی در کیلومتر ۲۵جاده زاهدان به خاش رها کردند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این پرونده آدم‌ربایی با توجه به سرنخ‌های بدست آمده ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس با کسانی که به خواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان به آنها را نخواهد داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: