به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، عباس حاجی زاده در جمع ورزشکاران فارسی دارای سهمیه پارالمپیک توکیو با اشاره به کسب موفقیت این ورزشکاران و رکورد شکنی آنان در رقابتهای مختلف آسیایی و جهانی گفت:اداره کل ورزش و جوانان با تمام توان از شما حمایت میکند.
وی بیان کرد:امیدواریم تا نمایندگان فارس در رقابتهای پارالمپیک 2021 نه تنها کسب مدال کنند بلکه در چندین رشته شاهد رکورد شکنی آنان باشیم.
عباس حاجی زاده ادامه داد : متاسفانه در استان امکانات برای ورزشکاران جانباز و معلول محدود است که باید با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و همچنین ارتقا شرایط موجود شاهد موفقیت روزافزون ورزشکاران جانباز و معلول فارسی باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین با اشاره به اجرای طرح آمایش در استان گفت: در استان در بین ورزشکاران معلول استعدادهای فراوانی داریم که باید با برنامه ریزی دقیق این استعدادها کشف و پرورش یابند.
در مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی از ساره جوانمردی، سمیرا ارم و سید علی اصغر جوانمردی که در رشته های تیراندازی و پرتاب وزنه کسب سهمیه کرده اند و علی اکبر غریب شی شانس مسلم کسب سهمیه و همچنین رکورد شکنی در رشته وزنه برداری تجلیل شد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: