به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، عبدالرضا قاسم‌پور با اشاره به مراسم‌های پیش رو در دی ماه جاری از فرمانداران، بخشداران  و مسئولین بهداشت و درمان شهرستان ها خواست بر اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها  نظارت دقیق وجدی داشته باشند.
وی در ادامه عنوان کرد: این طرح با هدف اعمال محدودیت صحیح و مناسب در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در جلسه چهل و یکم ستاد ملی مورخه ۳/۸ /۹۹ در دست اجرا است.
 معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه امسال شرایط مانند سال‌های گذشته مهیای برگزاری مراسم ها و یادبود ها نیست، اظهار کرد: برگزاری مراسم های آیینی و مذهبی در هیچ کدام از وضعیت های زرد نارنجی و قرمز امکان پذیر نیست.
وی یادآور شد: برگزاری هرگونه تجمع سیاسی اجتماعی فرهنگی، ورزشی و غیره در همه وضعیت های زرد نارنجی و قرمز ممنوع است و با توجه به فصل زمستان و سرما و سرعت بالای شیوع و انتقال بیماری در این فصل هرگونه اقدام بر خلاف مفاد طرح جامع ایجاد موج جدید بیماری در استان را رقم می زند.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با یاد آوری اینکه امکان برگزاری مراسم های حضوری حتی در شهرهای زرد فراهم نیست، از تعطیلی  نماز جمعه در همه این وضعیت ها خبر داد.
قاسم پور از همه فعالان و دست اندرکاران نهادها و مسئولان برگزاری مراسم های مرتبط با ماه جاری نهم سیزدهم نوزدهم و بیست و نهم دی ماه و ایام فاطمیه خواست مراسمها را به صورت غیر حضوری با استفاده از فضای مجازی و ظرفیت  رسانه ها، به ویژه رسانه ملی  انجام دهند.
 وی خاطرنشان کرد: سایر محدودیت های طرح جامع دربحث ترددهای خودروریی، ممنوعیت ورود به شهرهای  قرمز و نارنجی، ممنوعیت تردد شبانه خودرو های پلاک شخصی  ،آموزش ،اداری دورکاری کارکنان دولت و فعالیت مشاغل و اصناف مطابق با رنگ بندی شهرها همچنان ادامه داردو اجرا می شود.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: