به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،عباس حاجی زاده دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان نیز با تبریک فرارسیدن سال نو و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع ) و هفته جوان گفت: تولید پشتیبانی و مانع زدایی با توجه و حمایت از جوانان محقق و این قشر در همه جوامع پیشرو و محرک جامعه هستند.
وی در ادامه با اشاره به عظمت حادثه انقلاب، عظمت راه طی شده انقلاب ، عظمت چشم‌انداز انقلاب و عظمت نقش جوانان متعهد از دیدگاه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب جهانی است و پشتوانه مردمی این حادثه بزرگ از دیگر نکته حائز اهمیت است.
وی دشمن ستیزی معاندین را نشانه عظمت انقلاب دانست و افزود : با وجود مشکلات ، جمهوری اسلامی گام های بلندی در تحقق اهداف خود برداشته است و این مهم برای نظام سلطه قابل باور نیست.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان نقش جوانان در راه طی شده انقلاب اسلامی نیز گفت : ۸۲ درصد از شهدا عزیزمان در دفاع مقدس را جوانان کمتر از ۳۰ سال تشکیل داده اند  و این نشان می دهد که جوانان در انقلاب اسلامی میدان دار هستند.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان فارس اقتدار امروز ایران اسلامی را ثمره تلاش جوانان دانست و گفت: چشم انداز بیانیه گام دوم انقلاب ایران قوی و مقتدر به دست جوانان است که انشاءالله با وجود ظرفیت والای جوانان امروز به این مهم خواهیم رسید. وی ادامه داد : اعتقاد ما بر این است انجام کارها با مشارکت جوانان مشکل نیست و جوانان امروز ادامه دهنده جوانان انقلاب و دفاع مقدس خواهند بود.
حاجی زاده تمدن نوین اسلامی را از دیگر چشم انداز های بیانیه گام دوم انقلاب دانست و گفت : با نگاه ویژه مقام معظم رهبری به این مهم انشاالله جوانان امروز زمینه ساز تمدن نوین انقلاب اسلامی و ظهور منجی عالم بشریت خواهند بود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پایان با تقدیر از تلاش های سازمان های مردم نهاد  استان در سال گذشته با اهدای هدایایی به مناسبت روز جوان از آنان قدردانی کرد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: