به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر «عبدالرسول همتی» در این نشست با اشاره به خطر انتقال سریع بیماری کووید۱۹ گفت: تمامی ستادهای انتخاباتی (ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا) موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برابر کروناویروس هستند.
او در ادامه افزود: هرگونه شلوغی و تجمع بدون رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از ستاد ملی مدیریت بیماری کووید۱۹ در ستادهای انتخاباتی مورد تذکر جدی قرار می گیرد و با هرگونه مغایرت با دستوالعمل های بهداشتی، برخورد قانونی صورت می پذیرد.
معاون بهداشت دانشگاه با توجه به مشاهده ویروس جهش یافته آفریقای جنوبی و هندی در شهرستان های همجوار با استان های جنوبی اضافه کرد: با توجه به شرایط کنونی، مسوولان شهرستان های استان به ویژه شهرستان های جنوبی باید بیش از پیش بر عایت پروتکل های بهداشتی به ویژه در ستادهای انتخاباتی نظارت داشته باشند.
نظارت بیش از پیش مسوولان شهرستان ها بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از سوی مردم، به ویژه در مراکز خرید و اماکن عمومی، دیگر تاکید معاون بهداشت دانشگاه در نشست امروز بود.
دکتر همتی در ادامه نشست امروز ضمن بررسی آخرین وضعیت کروناویروس در استان، مشارکت و همکاری بیش از پیش مردم را در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی موثر خواند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: