به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، عباس جم زر در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: یک بند در برجام اضافه شده بود که ایران وارد ارز دیجیتال نشود، امیدواریم بتوانیم در کشور این را شکوفا کینم.
وی در ادامه اضافه کرد: یک سه ضلعی داریم در حوزه ارز رمز تا بتوانیم برای عبور از تحریم از آن استفاده کنیم، یکی از آن ضلع ها این است که بتوانیم فناوری بلاک چین بومی داشته باشیم، مهمترین موضوعی که اگر بخواهیم یک تکین در کشور داشته باشیم،
رئیس هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری فناوری هوشمند شبکه زر تصریح کرد: اگر بخواهیم به شبکه جهانی بلاک چین بپیوندیم، نخستین قدم این است که پلت فرم بلاک چین را داشته باشیم، نخستن مجموعه در کشور های همسایه مجموعه برگ زیتون است که بومی سازی کرده است.
وی در خصوص کیف پول رمز پایه خاطرنشان کرد: بسیاری از کیف های پول در ایران اکنون بسته شده است، برخی کشور ها این اجازه را به خود داند که کیف پول ایرانی ها را بلاک کنند، بسیاری از سرمایه ها از کشور رفت، بنابراین باید حتما کیف پول رمز پایه ایرانی داشته باشیم، تا قابلیت تعیین آدرس های بین المللی را داشته باشد.
جم زر عنوان کرد: نخستین کیف رمز پایه ایرانی با قابلیت اتصال به بین الملل را با بسیاری از مشکلات که وجود داشت راه اندازی کردیم، همچنین موضوع سوم رمز خطیر خط در ایران است، با توجه به اینکه به کشور ایران اجازه صرافی بین المللی را نمی دادند ما آن را با سینه ستبر راه اندازی کردیم.
وی گفت: برای اتصال زنجیره ارز رمز باید کاری می کردیم که ارز رمز مورد استقبال قرار گیرد، دو نوع ارز رمز وجود داشت که می توانستیم در آن ورود کنیم، که یکی از آن فقط پذیرش آن مورد افزایش و کاهش قرار می گرفت.
در ادامه این جلسه مدیر بیمه رازی استان فارس گفت: شرکت بیمه رازی به عنوان نخستین شرکت خصوصی با صیانت از طرح های ملی پا به عرصه کشور گذاشته است و سرویس های ویژه را ارائه داده است.
وی در ادامه اضافه کرد: امیدواریم با برترین خدمات به بیمه گذاران، خدمتی به بیمه گذاران کرده باشیم، طرح فروش بیمه مهر زندگی، این طرح بیمه رازی بابت بهترین خدماتی که بتواند به نوزادان است را انجام دهد.
مدیر بیمه رازی استان فارس خاطرنشان کرد: طرح مهر زندگی در یک ماهه اخیر از طریق نهاد رسمی بیمه مرکز ثبت شده که این طرح استارت خورده است، از مزایای این طرح حمایت از جامعه هدف است، که در طول سال بیش از 91 هزار نفر تولید فرزند را داریم.
وی عنوان کرد: طرح بعدی که در چند ماه اخیر انعقاد شد طرح حمایت از خدمات ایرانی زندگانی است.
همچنین رضایی مدیر مجموعه آکاف در این جلسه مطرح کرد: میز کار دیجیتال می تواند برای سالیان سال بماند و کسب درآمد کند، با رعایت تمام مسائل امنیتی که هویت حفظ شود میتوان این کار را انجام داد، مانند مدل های موفق دنیا می توان پلت فرم را توسعه داد و یک جریان درآمدی پایدار داشته باشد علاوه بر این به موضوع اشتغال زایی نیزمی تواند کمک کند.
وی افزود: با توجه به زیر ساخت های نوین ارز رمز و هویتی که هر فرد می دهد، یه اپلیکیشن را می تواند نصب کرد که فرد از طریق خرید هایی که انجام می دهد اعتبار کسب می کند.
 
کیف پول نرم افزاری یک محیط امن برای ذخیره و انتقال رمز ارز است

حسین جرئتی رئیس هیئت مدیره هلدینگ رستاک نیز در ابتدای این جلسه بیان کرد: نخستین بلاک چین ایرانی توسط موسسه برگ زیتون در ایران راه اندازی شده است.

IMG_3220
وی افزود: امنیت رمز ارزها و کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری ایرانی با تلاش مهندسان ایرانی کیف پول امنی ایجاد شده است، البته کیف پول نرم افزاری که پیام رسان داشته باشد تعداد کمی داریم و شبکه فناوری زر این کار را انجام داده است.
رئیس هیئت مدیره هلدینگ رستاک خاطرنشان کرد: کیف پول نرم افزاری یک محیط امن برای ذخیره و انتقال رمز ارز است که با سیستم عامل و اپلیکیشن کار کند، ممکن است ارزها دچار مشکل شود اما در کیف پول سخت افزاری امنیت بالا وجود دارد.
وی گفت: در کیف پول ها مولتی ساین بودن مهم است که امکان ذخیره ۲ نفر در کیف پول وجود دارد و چند نفر با هم یک سرمایه را ذخیره می توانند کنند و هر کدام رمز خودش را دارد.
جرئتی اظهار داشت: همچنین نخستین سامانه تجارت جهانی با رمز ارز ایجاد شده که در شرایط تحریم اقدام خوبی به شمار می رود و برگشت هزینه کالا درصادرات خارجی با این سامانه حل می شود.
وی با اشاره به رونمایی از نخستین باشگاه رمزپایه کشور گفت: در این باشگاه بدون نیاز به سخت افزارها و برق زیاد، ارز دیجیتال را استخراج کنید.
 
 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: