به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سید کاظم موسوی با تشریح اهداف ستاد صبر اظهار داشت : اعتلای فرهنگ صلح و سازش و نهادینه کردن فرهنگ گذشت و بخشش از  وظایف ستاد صبر است که  می بایست با برنامه ریزی دقیق و هدفنمند ، آن را وارد بستر زندگی مردم کند.
وی ادامه داد : همه باید تلاش کنیم تا هر خصومتی ابتدا به ساکن وارد دستگاه قضایی نشود و سعی شود با استفاده از ظرفیت ائمه جماعات ، ریش سفیدان معتمدان محلی حل و فصل گردد.
رئیس کل دادگستری استان با اعلام اینکه استان فارس در 7 سال متوالی موفق به کسب رتبه برتر کشوری در جهت مصالحه پرونده های قتل شده است خاطر نشان کرد : از ابتدای سال جدید تا کنون با تلاش اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف در 30 فقره پرونده قتل منجر به اخذ رضایت از خانواده های اولیا دم گردیده است. 
وی از حاضرین در جلسه  خواست تجارب و پیشنهادهای ارزنده خود را بصورت مکتوب ارائه دهند تا بتوان با استفاده از این ظرفیت ارزشمند شاخص های عملکردی را بهتر و بیشتر از قبل بهبود بخشید.
ریئس کل دادگستری از کلیه دستگاهای اجرایی ذی ربط به ویژه نهادهای اجتماعی و فرهنگی خواست با استفاده از روحیه انقلابی و جهادی و تلاش مضاعف قدمهای موثری در ترویج فرهنگ صلح و سازش استان بردارند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: