به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، محمد مهدی کدیور در جلسه نشست تخصصی یاریگران زندگی، دیپلماسی مواد مخدر، پیشگیری از اعتیاد" که به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با موادمخدر در شیراز برگزار شد از آمادگی مجلس جهت همکاری با نهادها و ارگانها در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی خبر داد. 
کدیور با بیان اینکه بیش از یکسال از فعالیت مجلس دانش آموزان در استان فارس میگذرد و تاکنون هیچ توجه ایی به حضور نمایندگان مجلس دانش اموزی از سوی مسئولین استانی در جهت تحقق برنامه های دانش آموزی نشده است اظهار گلایه کرد.
وی افزود: همه ما باید تلاش کنیم تا با ارائه پیشنهادات و طرحهای نو در کنار آموزش و پرورش یک جامعه دانش آموزی متعالی ، پویا و توسعه ‌یافته و کمک به رفع مشکلات ناشی از آسیبهای اجتماعی  گام برداریم و باید نگاه مسئولین ارشد استان به ویژه آموزش و پرورش به مجلس دانش آموزی یک نگاه مثبت  و بیشتر باشد.
استاندار فارس هم با پیشنهاد رئیس مجلس دانش آموزی استان فارس در خصوص همکاری نزدیکتر اعضای مجلس دانش آموزی در سطح برنامه های کلان آموزشی استقبال کرد و پیشنهاد راه اندازی اداره صیانت از سلامت دانش‌آموزان توسط آموزش و پرورش را اعلام نمود. 
دکتر رحیمی در ادامه افزود : با راه اندازی اداره صیانت از سلامت دانش‌آموزان  با کمک مجلس دانش‌آموزی و دستگاه‌های اجرایی در حوزه جوانان و نوجوانان می توان مشکلات اعتیاد و آسیبهای اجتماعی را  در این حوزه کاهش داد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: