به گزارش خبرگزاری برنا از فا س؛متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
با سلام و آرزوی سلامت و بهروزی 
پیروزی غرورآفرینِ تیم فجر  شهید سپاسی مقابل تیم گُلِ ریحان البرز و راهیابی به لیگ برتر را تبریک عرض می کنم.
امروز توفیق داشتم در ورزشگاه کرج، از نزدیک شاهد مسابقه فوتبال بودم. انگیزه، آمادگی، غرور و غیرت بازیکنان و کادر فنی تیم فجر شهید سپاسی، نوید یک پیروزی شیرین می داد تا در آستانه عید قربان و عید سعید غدیر، کام جان مردم فارس شیرین گردد.
 آفرین بر فجر و فجرآفرینان که علاوه بر آن که مرد میدان ورزش و بازیکن سازی هستند همیشه به مردان اخلاق و معرفت، نام بُردار بوده اند و الحق که شایستگی آن را دارند که تیم شان به نام شهید عزیز، شهید سپاسی، مزین باشد. 
صعود تیم شهید سپاسی می تواند  بار دیگر نام فارس و شیراز را در پیوند با ورزش پرطرفدار فوتبال در ذهن و ضمیرها زنده تر گرداند و باعث رونق هرچه بیشتر ورزش و ایجاد انگیزه در سایر تیم های ورزشی برای رسیدن به جایگاه برتر باشد. 
 خوشبختانه رسانه های پویا این قبیل پیروزی ها را دستمایه ای ارزشمند برای رسیدن به اهداف ورزشی دانسته و با اطلاع رسانی در این خصوص، بستر رشد ورزش فارس را فراهم تر می سازند.  
این اتفاق مثبت و دیگر افتخارآفرینی های ورزشکاران عزیز، مایه مباهات برای مردم عزیزِ استان پهناور فارس است. 
 با توجه به آماده شدن زیرساخت های ورزشی در چند سال اخیر و افتتاح سالن 6 هزار نفری شهید سلیمانی در هفته گذشته و ساخت ورزشگاه هایی از قبیل ورزشگاه 50 هزار نفری پارس، امید است بیش از پیش، شاهد توفیقات و پیروزی های درخشان، در زمینه ورزش و ارتقای سلامت اجتماعی باشیم.  با مِهر و سپاس

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: