به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری برنا،فراخوان این رویداد سینمایی که با موضوع همزیستی با کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی برگزار می شود، منتشر شد. 

نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به دبیری مریم دوستی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرای فیلم های حداکثر تا سه دقیقه از فیلمسازان حرفه ای و مردمی است.

 موضوعات این جشنواره نیز کرونا و شهر(پایداری اجتماعی، آموزش حقوق شهروندی، احترام به حقوق کودکان، سالمندان و ...)، کرونا و جامعه (بهداشت و سلامت، نشاط اجتماعی، خانواده، مهربانی و همزیستی، قرنطینه و...)، کرونا و محیط زیست، قهرمانان و شهدای سلامت، زندگی و آرزوهای پساکرونا، کرونا و تنهایی انسان معاصر(تفکر، کتاب، روزمرگی، هنر، تکنولوژی، تجربه های نو و ...)،کرونا و فضای مجازی، کرونا، اقتصاد و سیاست، کرونا و عدم خشونت می شود. 

این جشنواره سینمایی همچنین در بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند، موشن گرافیک و فوتورمان و بخش ویژه فیلم سلفی، فیلم با موضوع تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت، فیلم با موضوع ملی(جایزه ویژه دبیر)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه ویژه نگاه خلاق پاییز امسال با همکاری شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می شود. 

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» یک رویداد هنری آنلاین بوده و فرآیندهای اداری آن از طریق فضای مجازی صورت می گیرد. 

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد تا ۲۰ شهریور ۹۹ از طریق سایت جشنواره به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com  و http://hashure.com/   اعلام شده است.   

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با شناسه کاربری @selfie20.sff  در اینستاگرام حضور دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: