به گزارش گروه روی خط رسانه ها خبرگزاری برنا ؛علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر، درباره فعالیت‌های خود در این روزهای کرونایی،  گفت: با توجه به توصیه پزشکان و برای کمک به کادر درمان هر چقدر امکان بیشتر در خانه ماندن را داشته باشیم و رعایت کنیم، بهتر است.

وی با بیان اینکه «هیچ پروژه سینمایی یا تلویزیونی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا نیمه‌کاره مانده باشد، ندارم و در این ایام کرونا کاملا در منزل قرنطینه هستم، گفت: امیدوارم مردم رعایت کنند و تا بهتر شدن شرایط، کمتر دچار مشکلات، بیماری‌ها و متاسفانه مرگ و میر شویم. برای من که امکان خانه ماندن دارم شرایط خوبی است تا بیشتر کتاب بخوانم و فیلم‌های مورد علاقه خود را ببینم که البته این روزها بیشتر توجه‌ام به مطالعه و کتاب خواندن است.

نصریان گفت: از مردم عزیزمان می خواهم تا با رعایت فاصله‌های اجتماعی و استفاده از ماسک که این روزها بارها و بارها تذکر داده می‌شود به بهتر شدن شرایط کشورمان کمک کنند.

وی ادامه داد: از شنیدن اخبار درگذشت همکارانم و مردم عزیز کشورمان به واسطه ابتلا به بیماری ناشی از ویروس کرونا آزرده خاطر هستم، امیدوارم هر چه زودتر شر این ویروس کرونا از جامعه و کل دنیا پاک شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: