به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب برای شبکه آموزش تلویزیون با عنوان «۷۷ ساعت» کلید خورد‌.

سعید ابوطالب کارگردان مجموعه «۷۷ ساعت» درباره این برنامه توضیح داد: کاوه خداشناس و شهرزاد کمال زاده مجری بازیگران «۷۷ ساعت» هستند و مجید افشاری، ارسلان قاسمی، سپند امیرسلیمانی، شیدا یوسفی، سولماز حصاری، نگین معتضدی و آرام جعفری چهره‌هایی هستند که سرگروهی تیم‌های مختلف شرکت کنندگان را برعهده دارند.

وی افزود: لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز در کنار دو کارشناس دانشگاهی عجمی و اسماعیلی، این مسابقه را داوری می‌کنند. تاکنون دو دور از مسابقه برگزار شده و  دو تیم از بین جوانان شرکت‌کننده به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرده‌اند.

کارگردان مجموعه «۷۷ ساعت» یادآور شد: در هر دور مسابقه که ۷۷ ساعت به طول می‌انجامد، شرکت‌کنندگان که از بین جوانان مستعد دانشکاهی انتخاب می‌شوند و آیتم‌های مختلف و متنوع مهارتی و فعالیت‌های سخت و ترسناک ادونچر یا ماجراجویانه را انجام می‌دهند.

 

به گفته ابوطالب، این رئالیتی شو شبانه روزی و بدون توقف و استراحت انجام می‌شود و به این ترتیب ۹ مسابقه خواهیم داشت که ضبط آن تا اوایل شهریور ماه طول می‌کشد. در پایان هر مسابقه یک گروه و در نهایت ۹ گروه برای نیمه نهایی انتخاب می‌شود.

وی در پایان عنوان کرد: هر مسابقه با سه گروه سه نفره انجام می‌شود که یک بازیگر همراه دارند. در پایان مسابقه پس از «۷۷ساعت» یکی از این گروه‌ها به مرحله نیمه نهایی می‌روند. مسابقه دو بخش پیوسته دارد. بخش اول در روشنایی روز و در فضای باز به صورت مسابقات میدانی در کوهستان، جنگل و دریاچه سد شهید رجایی انجام می‌شود و با تاریک شدن هوا گروه‌ها مسابقه را داخل استودیو ادامه می‌دهند.

سعید ابوطالب تاکنون رئالیتی شوهای مختلفی با نام‌های «رالی ایرانی»، «هفت شهر عشق»، «هفت روز و هفت ساعت» و «شام ایرانی» ساخته است که بازیگران سینما و تلویزیون مقابل دوربین آن‌ها قرار گرفته اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: