به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، امیرارجمند، تولید کننده مواد شوینده بیولوژیک، مهدی فرامرزی، سازنده صندلی های راحتی ( پاف )، کیارش قویدل پرورش دهنده گیاهان آپارتمانی، غلامرضا شهسوار، زیتون کار نمونه و جعفرقلی بدری، مدیرعامل محصولات غذایی رازک، کارآفرینان موفق این هفته برنامه جشنواره کارآفرینی هستند.

اولین مهمان این هفته برنامه جشنواره کارآفرینی که امروز ساعت 55 : 15 دقیقه پخش می شود، امیرارجمند، تولید کننده مواد شوینده و ضد عفونی کننده بیولوژیک است که نیاز به اسید یا باز ندارد و با استفاده کردن از آن لازم نیست نگران از بین رفتن رنگ لباس یا سطوح باشیم.

مهدی فرامرزی ، سازنده صندلی های راحتی که کارش را از کارگری و در کارگاه دیگران،آغاز کرده و امروز با راه اندازی،کارگاهی 140 متری برای 7 نفر بطور مستقیم اشتغال زایی کرده است، دومین مهمان امروز است که با هدف اعطای نمایندگی در مرکز و غرب کشور به  برنامه جشنواره کارآفرینی  آمده است.

کیارش قویدل، پرورش دهنده گیاهان آپارتمانی هم مهمان روز دوشنبه این برنامه است. آقای قویدل برای بینندگان  از ایام دانشجویی اش می گوید که بخاطر کسب درآمد به فکر فروش گل و گیاه در اینترنت می افتد و این کار را ادامه می دهد تا  الان که کیفیت گیاهانش با برند های خارجی برابری می کند، و شرکت های بزرگی چون ایرانسل و  مپنا مشتری های او هستند. 

غلامرضا شهسوار، زیتون کار نمونه ای که از سال 49 با کار در یک مرغداری در سمنان،وارد بازار کار شده ، کارآفرینی است که روز سه شنبه، با بینندگان درباره تلاش ها و افت و خیزهای راه اندازی مزرعه زیتون و کشاورز نمونه شدن صحبت می کند . رضا نوری، یک آتشنشان دلسوز، هم  مهمان روز سه شنبه است ، آقای نوری ، آتشنشانی است که نه تنها به فکر نجات جان مردم از آتش است  بلکه به فکر صدماتی که پودرهای اطفای حریق برای سلامتی دیگران و محیط زیست ایجاد می کند هم هست او پودری تولید می کند که برای اطفای حریق استفاده می شود و بی ضرر است. ایشان در برنامه جشنواره کارآفرینی بیشتر در این باره توضیح میدهد. 

اما روز چهارشنبه و در آخرین روز پخش جشنواره کارآفرینی در این هفته، صاحب یکی از برندهای موفق کشور به برنامه می آید تا از راه طولانی که برای کسب موفقیت طی کرده است صحبت کند.

جعفرقلی بدری، مدیرعامل محصولات غذایی "رازک" که از سال 44 فعالیت در بازار کار را شروع کرده است از انگیزه اش برای راه اندازی کارخانه و تولید داخلی می گوید. 

علاقمندان می توانند این برنامه را حدود ساعت 16 شنبه تا چهارشنبه بصورت زنده تماشا کنند. 

برنامه جشنواره کارآفرینی کاری از گروه اقتصاد شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی محمد هادی سلیم زاده و اجرای کیاداود اسفندیاری شنبه تا چهارشنبه پخش می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: