به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، ساناز باقری تهیه کننده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: همزمان با آغاز ماه محرم ویژه برنامه «حسینیه تهران» هر شب از ساعت ۲۱ تا۲۲:۳۰  با هدف برپایی یک حسینیه رادیویی برای عزاداری‌های دهه اول محرم برپا شد. برنامه ای که گزیده‌ای از سخنرانی‌های سخنرانان، مداحی مداحان تهرانی و مرثیه سرایی ذاکرین اهل بیت(ع) در مساجد، حسینیه‌ها و هیأت ها را پوشش داد. 

پخش زنده مراسم هیئت ها، حسینیه ها، مساجد و پخش شعرخوانی و مقتل خوانی پیرغلامان حسینی از دیگر رویکردهای این ویژه برنامه بود.

وی افزود: اختتامیه حسینیه رادیو تهران با حضور جمعی از مسئولین برگزار  شد.

 این مراسم با حضور حجت الاسلام  علی علمی مسئول تشکلهای دینی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، روح الله عبداللهی مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات، حمیدرضا صحراگرد مدیر شبکه رادیویی تهران،  محسن طاهری صدر مداح اهل بیت و جمعی از مدیران شبکه برگزار شد؛

فاطمه نصرآبادی گوینده، سیدحامدرشید سادات و حمید عبیری همکاران مستقر در واحد سیار و مهدی اسماعیلی گزارشگر، محمدرضا پاکزادیان و سپیده آقاجانی و سیدمجتبی احمدی هماهنگی و لیلا میرمحمدی آذر نویسنده از عواملی هستند که با این برنامه همکاری دارند. 

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.

همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: