به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، برنامه "دستخط" جمعه 4 مهرماه ساعت 16:30 میزبان سردار بهمن کارگر، "رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس" است تا مباحثی درخصوص بزرگداشت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس مطرح کنند.

چهلمین سالگرد دفاع مقدس، از مهم‌ترین برنامه‌‌ های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است که برگزاری و بزرگداشت این رویداد ملی و هماهنگی با سایر نهادها  از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد. 

همچنین تحلیل سایر فعالیت‌های بنیاد در عرصه دفاع مقدس در سال‌های اخیر ، بررسی کارنامه‌ی کاری ایشان در مسئولیت‌های متفاوت و نگاه به اتفاقات مختلف از گشت ارشاد تا خرید خدمت سربازی از جمله موضوعاتی است که  مخاطبان در این گفتگوی تلویزیونی شاهد آن خواهند بود.  

"دستخط" که به گفتگو های صریح با نخبگان سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی می پردازد، از دکوری ساده اما پر محتوا با المانی از کتاب سود می برد.  

"دستخط" کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی مریم حداد، اجرا، سردبیری و نویسندگی محمد حسین رنجبران، تدوین وکارگردانی هنری حمید رضا خوشبازان، مدیر تولید محمد رضا قنادان زاده و دستیاری عبدالرضا منزوی هر هفته جمعه ها  از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: