به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فیلم سینمایی «بعد از‌ تو» با کارگردانی فرهاد نجفی که با نام انگلیسی one night in tehran پیش از این هم در چند جشنواره بین المللی تحسین بود، این بار جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم های ایرانی سانفرانسیسکو دریافت کرد.

 این فیلم با بازی مینا وحید، تیرداد کیایی و محمد مهدی حسینی و .. همراه شد.

دختری که به دنبال خوشبختی در هرج و مرج این جهان پرسه می‌زند، وارد یک تاکسی می شود، غافل از اینکه چگونه زندگی او برای همیشه تغییر خواهد کرد. دختری که به دنبال خوشبختی در هرج و مرج این جهان پرسه می‌زند، وارد یک تاکسی می شود، غافل از اینکه چگونه زندگی او برای همیشه تغییر خواهد کرد.

لابیرنت فیلمی به کارگردانی امیرحسین ترابی، نویسندگی طلا معتضدی و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی محصول سال ۱۳۹۷ است. نام این فیلم ایرانی در سال 97 (قبل ازشیوع کرونا)در سینماهای ایران اکران شد

در این فیلم شهاب حسینی، ساره بیات، پژمان جمشیدی، غزال نظر، فریبا جدی‌کار ایفای نقش می کنند.

در «لابیرنت» می بینیم؛ بردیا پسربچه ای است که گم شده و پدرش (شهاب حسینی) هراسان در حال دویدن در خیابان است و این مسئله را به پلیس اطلاع می‌دهد که فرزندش گم شده. این موضوع باعث ورود افراد دیگری به ماجرا می‌شود و…

 

جشنواره فیلم‌های ایرانی سان فرانسیسکو (IFF) از ۲۹ الی ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ در شهر سان فرانسیسکو ایالات متحده آمریکا برگزار شد. این رویداد نخستین جشنواره مستقل فیلم های ایرانی خارج از ایران به شمار می آید که به هیچ سازمان و نهاد سیاسی یا مذهبی وابسته نیست. این جشنواره که در سال ٢٠٠٨ آغاز به کار کرده، رویدادی سالیانه به شمار می آید که فیلم های سینمایی و کوتاه مستقلی از سراسر جهان را که توسط فیلمسازان ایرانی و یا درباره ایران ساخته شده اند، به نمایش می گذارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: