به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مهران رجبی بازیگر سینمای ایران که در زنجان به ویروس کرونا مبتلا شده بود به صحنه فیلمبرداری بازگشت. او با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش گفت: پس از ۲۱ روز قرنطینه دوباره به صحنه ضبط فیلم«صبح آخرین روز» بازگشته است. 

آقای رجبی پیشتر دلیل ابتلایش به کووید ۱۹ را عکس گرفتن با طرفدارانی که بدون ماسک بودند عنوان کرده بود. او از مردم خواسته این بیماری را جدی بگیرند.

اولین حضور او جلوی دوربین  در مجموعه تلویزیونی «بچه‌های مدرسه همت» بود. در سال ۱۳۷۸ با بازی در فیلم سینمایی کودک و سرباز به کارگردانی رضا میرکریمی نخستین کار سینمایی را در کارنامه‌اش ثبت کرد. نقش ستوده شده او در کودک و سرباز کاندیدای جایزه جشنواره فجر هم گردید که برای بازیگری تازه‌کار افتخار است.

با فیلم بعدی میر کریمی (زیر نور ماه) که رجبی در آن ایفاگر نقش یک روحانی رئیس حوزه بود مورد توجه همگان و به خصوص منتقدان قرار گرفت و پیشنهاد بازی در خانه‌ای روی آب و از کنار هم می‌گذریم به وی شد. مهران رجبی تاکنون در نقش‌های زیادی ظاهر شده که بعضی از آن‌ها همچون میرزاعلی اصغر قریب پدر محمد قریب در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب همواره در اذهان خواهد ماند.

مهم‌ترین ویژگی بازی مهران رجبی این است که وی نسبت به دیگر بازیگران سینما و تلویزیون ایران بسیار راحت و اصطلاحاً رئال و واقعی نقشش را بازی می‌کند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: