به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری برنا، مقداد مومن نژاد تهیه کننده این برنامه گفت: حسینیه ایران امروز ، فردا و جمعه ( 16 تا 18 مهر) با اجرای مهدی آقابیگی ، هادی صلح جو  و محمد حسین صیرفی در ساعات متعدد ازاین شبکه پخش می شود.

مقداد مومن نژاد با بیان اینکه حجت الاسلام دکتر رفیعی، کارشناس دینی  و حمید رضا برقعی ، شاعر و مداح اهل بیت،  مهمان برنامه امشب حسینیه ایران هستند افزود: فردا پنجشنبه مصادف با اربعین سیدالشهداء علیه السلام هم این برنامه از ساعت 9 تا 30 : 11 مهمان بینندگان شبکه یک است و  زیارت اربعین بصورت زنده از حسینیه امام خمینی و با حضور رهبر معظم انقلاب پخش می شود. 

ارتباط زنده با کربلای معلا از دیگر بخش های برنامه زنده حسینیه ایران است که  امروز و فردا ساعت 30 : 16 و 30 : 19 تقدیم بینندگان می شود. 

همچینین قرار است از امشب ساعت ساعت 15  : 20 دقیقه  مرثیه خوانی سیدمجید بنی فاطمه در مشهد مقدس در برنامه حسینیه ایران پخش شود. 

مومن نژاد با بیان اینکه محمدر رضا طاهری از دیگر مهمان های روز پنجشنبه حسینیه ایران است گفت: جمعه شب مصادف با شام اربعین هم این برنامه از ساعت 30 : 19 تا 21 با محوریت پخش مراسم عزاداری مردم در حسینیه ها وتکایا پخش می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: