به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، «راز ناتمام» عنوان سریالی تلویزیونی به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی و تهیه‌کنندگی امین امانی با درجه کیفی الف است که از اوایل مرداد ماه وارد مرحله پیش تولید شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین اواخر پاییز مقابل دوربین خواهد رفت.

بخش عمده لوکیشن‌های این سریال در تهران و در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد و بخش‌هایی از کار نیز در کشور ترکیه تصویربرداری می‌شود.

این سریال با مضمونی تاریخی و سیاسی در دو فاز گذشته و حال تولید خواهد شد و پخش آن نیز در نیمه اول سال آینده از شبکه اول سیما خواهد بود.

تصویر حاضر مربوط به رونمایی از اولین تست گریم یکی از کاراکتر‌های اصلی این پروژه در نقش شهید دکتر باهنر با طراحی گریمی از محسن دارسنج است.

سایر کاراکتر‌های این سریال که همگی مربوط به چهره‌های مطرح سیاسی دهه‌های پنجاه و شصت هستند، به زودی معرفی و از گریم آنان نیز رونمایی خواهد شد.

«راز ناتمام» به نویسندگی سید جلال‌الدین دری با محوریت روایت زندگی دکتر محمدجواد بهشتی به زندگی پر فراز و نشیب این شهید گرانقدر می‌پردازد.

عوامل اصلی این پروژه که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود، عبارتند از:تهیه‌کننده: امین امانی، کارگردانان: امین امانی، علی امانی، نویسنده: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فیلمنامه: رحمان سیفی‌آزاد، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، مدیر برنامه‌ریزی: محمد شریفی، دستیار اول کارگردان: حمیدرضا الیاسی، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: رامین غفوری و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: