به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ کوئنتین تارانتینو می‌گوید اخیراً یک فیلم دهه‌ هفتادی ترسناک به نام «شیطان ضرب در پنج» (Devil Times Five) را کشف کرده است.

کارگردان «روزی روزگاری در هالیوود» در مصاحبه با اینترتینمت ویکلی در پنل پیلی‌فست در پاسخ به این پرسش که چه فیلم‌های ترسناکی را برای دیدن در هالووین به مردم پیشنهاد می‌کند، می‌گوید اخیراً یک فیلم دهه‌ی هفتادی به نام «شیطان ضرب در پنج» (Devil Times Five) را کشف کرده است. لیف گرت یکی از بازیگران این فیلم است که داستانی در مورد گروهی از جوانان قاتل روایت می‌کند.

تارانتینو می‌گوید: «لیف‌گرت رهبر این بچه‌های قاتل است. او نمایش شگفت‌انگیزی در این فیلم به جا گذاشته. بی‌نظیر است و به شکل با‌شکوهی مزخرف اما به همین دلیل فیلم فوق‌العاده‌ای شده. هوش از سرم پراند. از مدت‌ها قبل در موردش شنیده بودم چون آن را در سینماهای درایو-این و به شکل یک بلیت و دو فیلم تا سال‌ها اکران می‌کردند. بالأخره دیدمش و گفتم وای بی‌نظیر است!»

وی در ماه ژانویه گذشته گفته بود که به نظر او «دانکرک» (Dunkirk) به کارگردانی کریستفر نولان دومین فیلم برتر دهه‌‌ی ۲۰۱۰ است و تابستان گذشته نیز در مصاحبه با مجله‌ی پریمیر فاش کرد که درام «شبکه‌ی اجتماعی» (The Social Network) دیوید فینچر در صدر فهرست بهترین فیلم دهه است و در این‌باره گفته بود: به راحتی «شبکه‌ اجتماعی» است. فیلم در رتبه‌ی اول قرار می‌گیرد زیرا بهترین است، همین! تمامی رقبا را شکست می‌دهد.

«شیطان ضرب در پنج» به کارگردانی شان مک‌گرگور و دیوید شلدون و نویسندگی دیلن جونز اولین بار بهار سال ۱۹۷۴ اکران شد. سورل بوک، جین اوانز و شلی موریسن دیگر بازیگران این فیلم بودند که در سال ۲۰۰۶ بر روی دیسک‌های دی‌وی‌دی و در سال ۲۰۱۶ بر روی دیسک‌های بلو-ری عرضه شد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: