به گزارش گروه فرهنگ و هنر برگزاری برنا،  سلبریتی های هالیوود بعد از اعلام جو بایدن به عنوان رییس جمهوری تازه آمریکا به انتخاب وی و کنار رفتن ترامپ واکنش نشان دادند.

پس از یک هفته انتظار، رسانه های آمریکایی جو بایدن را به عنوان رییس جمهوری منتخب این کشور اعلام کردند و بسیاری از افراد مشهور بلافاصله پس از اعلام خبر پیروزی بایدن از صفحات اجتماعی خود استفاده کرده و به بایدن و معاونش کاملا هریس تبریک گفتند.

ایوا دوورنی فیلمساز سیاهپوست آمریکایی یکی از اولین سلبریتی هایی بود که به این انتخاب واکنش نشان داد. دوورنی با گذاشتن کلیپی از ترامپ نوشت: «تو اخراجی»

جوردن پیل کارگردان سیاهپوست آمریکایی برنده اسکار هم دقیقا با همین جمله «تو اخراجی» به نتایج انتخابات آمریکا و شکست ترامپ واکنش نشان داد.

آریانا گرانده خواننده نیز با گذاشتن چند قلب کنار اسامی بایدن و هریس از خداوند تشکر کرد.

الیزابت بنکس بازیگر نوشت: من خیلی خیلی خیلی آرام شدم، تبریک به جو بایدن، برای کاملا هریس که معاون رییس جمهوری آمریکا شد اشک شوق می ریزم.

جاش گاد کمدین و بازیگر آمریکایی هم به صورت کوتاه به رفتن ترامپ واکنش نشان داد، او نوشت: کابوس ملی تمام شد.

ریس ویترسپون بازیگر زن برنده اسکار هم نوشت: چه لحظه فوق العاده ای برای تاریخ ملت مان، تبریک به جو بایدن و تبریک به کاملا هریس اولین معاون زن تاریخ آمریکا.

جان فاورو کارگردان لایواکشن «شیرشاه» هم نوشت: اولین بار در سی سال اخیر که یک رییس جمهور یک دوره ریاست کرده است و اولین بار است که یک نفر دوبار در آرای عمومی شکست خورده است.

آرنولد شوارتزنگر بازیگر جمهوری خواه هالیوود هم به انتخاب بایدن دموکرات واکنش نشان داد. او گفت: به جو بایدن رییس جمهوری منتخب و کاملا هریس معاونش تبریک می گویم، من چیزی را به شما می گویم که هر انتخابات تکرار می کنم و مردم نیاز دارند آن را بیشتر بشنوند، من طرفدار شما هستم چون موفقیت شما موفقیت کشور است.

باربارا استرایسند ستاره برنده اسکار نیز به این انتخاب واکنش نشان داد و گفت: به جو بایدن و کاملا هریس و ملت دوست داشتنی مان تبریک می گویم، صداقت و بزرگواری پیروز شد.

شرلین سرکیسیان خواننده آمریکایی معروف به «شر» هم نوشت: آمریکا دوباره به دنیا برگشت.

جیمی کیمل مجری نیز با بیان این که روز خوبی برای آمریکاست به بایدن و هریس تبریک گفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: